TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

2018 Şeffaflık Yaz Okulu İçin Başvurular Açıldı

Güncelleme Tarihi 24.05.2018

Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin iyi yönetişim ilkelerini tüm boyutlarıyla ele alarak üniversite öğrencilerinde şeffaflık, hesap verebilirlik ve yolsuzlukla mücadele konularında farkındalık yaratmayı amaçladığı Şeffaflık Yaz Okulu’na başvurular açıldı.

1-8 Ağustos 208 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan okul, Sabancı Üniversitesi ev sahipliğinde Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü‘nde gerçekleşecek.

Yaz Okulu’nda Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve farklı disiplinlerden 40 üniversite öğrencisine 1 hafta boyunca yolsuzlukla mücadele ilkeleri, hesap verebilirlik, şeffaflık gibi alanlarda dersler ve ders dışı etkinliklere katılma imkanı sunulacak.  Başvuru için üniversite öğrencisi  olma şartı aranırken, katılımcı üniversite öğrencilerinin ulaşım, yiyecek ve şehirdışından katılması durumunda konaklama masrafları program kapsamında ücretsiz olarak karşılanacak.

Son Başvuru: 5 Temmuz 2018

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.