TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Ankara Kalkınma Ajansı Proje Yönetim Döngüsü Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 07.06.2018

Ankara Kalkınma Ajansı'nın düzenlediği 2018 Yılı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri kapsamında Haziran ayı başvuruları başladı. Ajans uzmanları tarafından verilecek olan  eğitimler 27-28 Haziran 2018 tarihlerinde Ajans binasında düzenlenecek. 

Proje Döngüsü Yönetimi eğitimlerinde, proje hazırlama yöntemi olarak Avrupa Birliği (AB) ve diğer uluslararası fon kaynaklarının tercih ettiği, Proje Yönetim Döngüsü (PCM) ve Mantıksal Çerçeve yaklaşımı aktarılacak.  PCM mantığına uygun hazırlanan eğitim içeriğinde, bir projenin fikir oluşturulma aşamasından tamamlanma aşamasına kadar olan süreçler ele alınacak. Eğitimlerde;  proje döngüsü yönetimi mantığı, sorun analizi, paydaş analizi, hedef analizi, strateji analizi, mantıksal çerçeve matrisi, faaliyet planı ve bütçe hazırlama, hibe programları başvuru formları tanıma başlıkları da ele alınacak. Eğitim programı için ortalama katılımcı sayısı 30-40 kişi olarak belirlenirken, aynı eğitim oturumuna bir kurumdan ikiden fazla katılımcı alınamayacak.

Başvuru için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi için lütfen bakınız. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.