TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Arrell Gıda Enstitüsü Global Gıda İnovasyon Ödülleri

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
Guelph Üniversitesi Arrell Gıda Enstitüsü, gelecekteki gıda güvenliğini sağlayan küresel liderleri tanımak ve onlara değişime doğru cesur adımlar atmaları için ilham vermek amacıyla Arrell Gıda Ödülleri düzenleyecek. 
 
Ödül için son başvuru tarihi 28 Şubat 2020.
İlk ödül, gıda üretimi, işleme, dağıtım, tüketim, güvenlik ve / veya insan beslenmesi konularında ileri düzeyde bilgi sahibi olan ve toplumu önemli ölçüde olumlu etkileyen bir araştırmacıyı veya bir grup araştırmacıya verilecektir. Diğer ödül ise dezavantajlı toplulukların güçlendirilmesine odaklanan, beslenme sağlığının ve / veya gıda güvenliğinin iyileştirilmesine katkıda bulunan bir kişiyi veya bir grup kişiye verilecek.
 
Ödül kapsamında en az 100 bin Kanada Doları destek verilecek. 
 
Ödül Kritelerleri, uygunluk, aday gösterme, ödül şartları, örnek tematik alanlar gibi detaylı bilgilere https://arrellfoodinstitute.ca/innovation-awards/ adresinden ulaşabilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.