TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Avrupa Dayanışma Kültürü Fonu 2020

Güncelleme Tarihi 09.07.2020

Avrupa Kültür Vakfı, dayanışmayı güçlendiren ve Avrupa toplumları için pandeminin sonuçlarına değinen büyük ya da küçük yaratıcı kültürel girişimleri desteklemeye devam ediyor.

Vakıf Avrupa Dayanışma Kültürü Fonu başlıklı yeni hibe çağrısında daha geniş bir Avrupa fikri göz önünde bulundurularak, uluslar, sınırlar ve farklılıklar arasında ittifaklar kurmada yerel kültürel oyuncuları destekleyerek Avrupa ve halkını dayanışma içinde yeniden birleştirmeyi amaçlarken, özellikle krizlere daha çabuk cevap vermeyi daha geleceğe yönelik çözümlere dönüştüren ve yerel düzeylerden uluslar arası ittifaklar ve pan-Avrupa dayanışması girişimlerine kadar uzanan teklifleri bekliyor.

Hibe kapsamında üç çeşit destek veriliyor. 
 
Küçük: 12.500 Euroya kadar
Orta: 12.500 - 25.000 Euro
Büyük: 25.000 - 40.000 Euro
 
Başvuru süreci 14 Temmuz 2020'de sona eriyor. Detaylı bilgi için https://www.culturalfoundation.eu/culture-of-solidarity adresini ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.