TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Basın Evi Destek Aracı’nın İkinci Dönem Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 17.02.2020
Gazeteciler Cemiyeti tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi Projesi kapsamında gazetecilerin nitelikli gazetecilik yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları ortamın sağlanmasına dönük oluşturulan Basın Evi Destek Aracı başvuruları başladı.  Destek aracına başvurular 3 Nisan 2020 saat 18:00’de sona erecek.
 
 
Destek aracı kapsamında gazetecilerin, medya alanında faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin ve medya kuruluşlarının çalışmaları destekleniyor.  Basın Evi Destek Aracı kapsamında uygun bulunan başvurulara bin Avro ile 15 bin Avro’ya arasında destek sağlanacak.
 
www.media4democracy.org internet sitesine kayıt olan başvuru sahipleri, destek başvurularını e-posta ya da internet sitesi başvuru sistemi üzerinden yapabilirler.
 
Basın Evi Destek Aracı’nın ayrıntıları, başvuru rehberi ve formları için http://media4democracy.org/destekler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.