TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Basın Toplantısına Davet

Güncelleme Tarihi 18.11.2014

Başak Kültür ve Sanat Vakfı tarafından Mersin Günebakan Kadın Derneği ve Urfa Yaşam Evi Kadın Dayanışma Derneği ortaklığıyla İstanbul (Ataşehir, Sancaktepe)  Mersin (Akdeniz, Toroslar) ilçeleri ve Urfa merkezde uygulanan ‘Yerel Destek Mekanizmasıyla Toplumsal Cinsiyet Temelli Eşitsizlikle ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Projesi sonuçlandırılıyor. 

Çalışma Kapsamında Kadınlarla ve Sivil toplum örgütleri ile farkındalık çalışmaları ve atölyelerle 2000 kadınla birebir çalıştık. 320 kadın ücretsiz hukuki ve psikolojik danışmanlık desteğinde bulunduk ve gerekli kurumlara yönlendirmeler yaparak kadınların yaşadıkları sorunlar hakkında durum takibinde bulunduk.

2 yıllık çalışmanın ardından Hem 25 Kasım Kadına yönelik şiddetle Mücadele günü nedeniyle hem de proje kapsamında gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri sizlerle paylaşmak için düzenlediğimiz basın toplantısında katılımınız bizi güçlendirecektir.

Tarih:20 Kasım 2014

Yer: Nâzım Hikmet Kültür Merkezi

Ali Suavi Sokağı (Sanatçılar Sokağı),

No: 7 Bahariye –Kadıköy İstanbul

Saat: 10.30

Not: Basın toplantısı kahvaltılı olacaktır. Katılımınızla ilgili geri dönüş yapmanızı rica ederiz.

İletişim: Hümeyra Tusun Yeğin

Tel:05367151300

basaksanat@gmail.com

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.