TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

BİRLİKTE Destek Programı Değerlendirme Sürecine İlişkin Açıklama

Güncelleme Tarihi 06.03.2018

Birlikte Yerel STÖ'ler Kurumsal Destek Programı Başvuru Rehberine göre, kısa listeye kalan başvuru sahiplerine 5 Mart 2018 tarihinde haber verilmesi öngörülmüştü.

Başvurulardaki eksik bilgi/evrakların tamamlanması işlemlerinin öngörülenden daha uzun sürmesi nedeniyle 2. aşama değerlendirme süreci henüz tamamlanamamıştır. Bu nedenle kısa listeye kalan başvuru sahiplerine yapılacak bildirim rehberde öngörülen tarihte gerçekleştirilememiştir. Nisan ayının üçüncü haftası itibariyle 2. aşamanın tamamlanması hedeflenmektedir. 2. aşama tamamlandığında tüm Başvuru Sahipleri ile birebir iletişime geçilerek bilgilendirme yapılacaktır.

Programa ilgi gösteren bütün STÖ'lere anlayışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Başvuru süreci hakkında:

8 Kasım 2017 tarihinde başvuruya açılan BIRLIKTE Yerel STÖ'ler Kurumsal Destek Programının başvuru süreci 8 Ocak 2018 tarihinde sona erdi. Programa 52 kentten toplam 419 STÖ'den başvuru iletildi. Bileşen 1 kapsamında yapılan başvuru sayısı 345, Bileşen 2 kapsamında başvuru sayısı 74 olarak gerçekleşti.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.