TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

BİRLİKTE Şubat Ayı Buluşması

Güncelleme Tarihi 20.06.2019

Geçtiğimiz Ekim ayında yola çıkan ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı'nda faydalanıcı örgütlerle birlikte çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Farklı kentlerde farklı tematik alanlarda çalışan örgütlerin ise hem ağ oluşturma hem de birlikte iş deneyimlemesini önemsiyoruz. Bu nedenle örgütlerle bir araya geldiğimiz çalışmalarda farklı yöntemler deniyoruz. Geçtiğimiz Şubat ayında da örgütlerle İzmir'de bir araya gelerek üç gün boyunca çalışmalarımızı ve deneyimlerimizi paylaştık. Bu üç günün hikayesini ise bir harita üzerinde anlattık. 

Üç günlük deneyimi ve örgütlerimizi yakından tanımak isterseniz hazırladığımız haritaya aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://uploads.knightlab.com/storymapjs/9df9c8598dcdf994d3caced4d19dbeef/birlikte-metro/draft.html

BİRLİKTE programından 42 örgüt faydalanıyor. Programda kadın haklarından roman haklarına, çocuk haklarından kent hakkına, işçi haklarından LGBTİ+ haklarına kadar Türkiye'nin farklı kentlerinde farklı alanlarda çalışma yürüten örgütler var.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.