TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

D-Prize Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 15.05.2020
D-Prize, dünyanın her tarafından, her yaştan ve her geçmişten girişimcileri teşvik etmek için yeni çağrısını duyurdu Çağrı kapsamında su, sağlık hizmetleri ve hijyen, kız çocuklarının eğitimi, tarım, enerji, küresel sağlık, eğitim, yönetim ve altyapı ve gelenek başlıklarından birini veya birkaçını içeren teklifler 1 Haziran 2020 tarihine kadar iletilebilir. 
Teklif çağrısında "Dünya yoksulluğu sona erdirmek için gerekli hizmetleri ve ürünleri hali hazırda icat etmiş durumda. Ancak hala milyonlarca insanın bunlara erişimi yok."  denirken yukarıda başlıkları sıralanan dağıtım sorunlarından birini çözecek bir STÖ veya işletme tasarlamak isteyen ve gelecek vaat eden ekipler yeni organizasyonlarının pilot versiyonlarını başlatmaları için 20 bin dolara kadar varan bir fon ile ödüllendirilecek.
 
Detaylı bilgiye https://d-prize.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.