TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Davet: DurDe Aktivistler Forumu toplanıyor

Güncelleme Tarihi 18.11.2014

DurDe Aktivist Forumu’nda, platformun bu yeni yapısı hakkında kısa bilgi verildikten sonra, önümüzdeki dönem DurDe faaliyetleri ve kampanyaların örgütlenmesi konusunda aktivistlerle birlikte nasıl yol alınacağı tartışılacak.

2007 yılından bu yana faaliyette olan DurDe Platformu, son aylarda yeniden yapılanma sürecine girdi. Kampanyalar ve mobilizasyonu öne çıkaran; aktivistlerin merkezinde yer aldığı yeni yapılanma, DurDe’yi daha etkili bir platform haline getirmeyi amaçlıyor.

DurDe Aktivist Forumu’nda, platformun bu yeni yapısı hakkında kısa bilgi verildikten sonra, önümüzdeki dönem DurDe faaliyetleri ve kampanyaların örgütlenmesi konusunda aktivistlerle birlikte nasıl yol alacağımızı tartışacağız.

Bu bağlamda, önümüzdeki dönem stratejimizi, kampanya faaliyetlerini ve etkinlik takvimini gözden geçirerek, DurDe aktivistleriyle 2015 yılı için yol haritamızı belirleyeceğiz.

Forum, bugüne kadar DurDe faaliyetlerine katılan ya da önümüzdeki dönem katılmayı planlayan herkese açıktır.

Yerimizin darlığından dolayı, ön kayıt yaptırmanızı öneririz. 

Forum,​

22 Kasım 2014,Cumartesi​ günü, saat 18.​​00 - 19.00 arasında, Cezayir Restaurant’ta gerçekleşecek.

Geniş bilgi için tıklayın. 

Anket: Nasıl bir DurDe örgütlenmesi?

Çoğulcu, şeffaf, aktivistlerin çeşitliliğini yansıtan ve etkili bir mobilizasyon kabiliyetine sahip bir DurDe’nin örgütlenmesine siz de katkıda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki ankete ayıracağınız beş dakika ile DurDe‘nin önümüzdeki dönem nasıl örgütlenmesi ve ne tür faaliyetler yürütmesi gerektiği konusunda alacağımız kararlara doğrudan katkı sağlayabilirsiniz.

Ankete katılmak için tıklayın.

Irkçılığa ve Milliyetçiliğe DurDe

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.