TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

EGED Şarkısını Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.01.2019

Ankara'da engelli hakları alanında çalışma yürüten ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı yararlanıcılarından Eğitimde Görme Engelliler Derneği(EGED) bir şarkı yarışması düzenleyerek bu alana katkıda bulunmak isteyenlere çağrıda bulundu.

Çağrısında "Sanatsız yaşam olmaz, olsa da tam olmaz. Prensiplerimizi, EGEDin ruhunu, şimdiye kadar aldığı yolu, başarılarını bir şarkı sözünde bizimle paylaşmaya bekliyoruz hepinizi. Bu şarkı eşliğinde, tanıtım filmimizde duyurmuş olalım herkese sesimizi." diyen Dernek, görünürlüğünü artırmayı ve daha güçlü bir sesle engellilik mücadelesinde var olmayı hedefliyor. 

Şarkı sözü yarışmasına EGED üyeleri veya takipçileri tek bir eserle başvurulabilecek. Başvurular, en geç 31 Ocak 2019 saat 23.59’a kadar www.eged.org/sarki internet adresi üzerinden derneğe yapılacak ve sonuçlar ise 15 Şubat 2019'da açıklanacak. 

Başvurular  EGED İletişim, Farkındalık ve Etkinlik Komisyonu üyeleri arasında yer alan Ali Köse, Alperen Tazegül, Ayşe Adıyaman, Gülçin Akcan, Ilgın Aydınoğlu, İmran Deniz Güner, Kazım Onur Ünal, Mücahit İbrahim Öztürk, Pınar Göcen, Sena Yılmaz ve Turgay Gümüş’ten oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Yarışmayla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.