TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Engelsiz Filmler Festivali 7. kez Sinemaseverlerle Buluşuyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

Bu yıl yedinci yaşını kutlayacak olan Engelsiz Film Festivali, Ekim ayında İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de sinemaseverlerle buluşacak. 

EFF, 7-9 Ekim’de İstanbul SineBU, 11-13 Ekim’de Eskişehir Yunus Emre Kültür Merkezi, 16-20 Ekim’de Ankara’da Çağdaş Sanatlar Merkezi ve Goethe-Institut Ankara’da olacak. 

48 filmlik bir seçki ile sinefillerle buluşacak olan Engelsiz Filmler Festivali'nde Engelsiz Yarışma, Dünyadan, Ayrıksı Otu, Kim Demiş?, Rehber Köpekler, Bizim için, Bizsiz Asla!, Uzun Lafın Kısası, Be-In!, Çocuklar İçin başlıklarında gösterim ve söyleşiler olacak. Yine farklı deneyimden oluşan Sanal Gerçeklik (VR) programını da festivalde yer alacak. 

Herkesin sanata erişebilmesini sağlamayı hedef olarak kendine koyan Engelsiz Filmler Festivali boyunca film gösterimlerinin yanı sıra herkesin kolaylıkla erişebileceği yan etkinliklere de yer verilecek.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.