TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

"Eşitlikçi ve Çoğulcu Demokrasi Ağı/Platformu" Proje Tanıtım Van Toplantısı

Güncelleme Tarihi 14.06.2016

"Eşitlikçi ve Çoğulcu Demokrasi Ağı/Platformu" Proje Tanıtım ve Diyalog Geliştirme toplantıları Van'da yapılacak toplantı ile devam ediyor.

Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM) Yöneticileri ve Proje ekibi olarak 18 Haziran 2016 Cumartesi günü Van'dayız.

ditam kart

Avrupa Birliği Demokrasi ve İnsan Hakları İçin Avrupa Aracı (DİHAA) programı kapsamında desteklenen ve DİTAM tarafından yürütülecek olan "Eşitlikçi ve Çoğulcu Demokrasi Ağı/Platformu" projemizi tanıtmak amacıyla yapılacak toplantıya Van, Muş, Bitlis, Hakkari, Ağrı illerinden Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları, Barolar, Yerel Yönetimler, Ağlar/Platformlar, sivil aktivistlerin katılımı beklenmektedir.

ditam logoToplantıda projenin genel ve özel hedeflerinin yanı sıra proje kapsamında yapılacak çalışmalar ve hedef kitleden beklentiler tartışılacaktır. Projemizin katılımcılık ve şeffaflık ilkesinden hareketle katılımcıların projeye dair görüş ve önerileri alınacaktır.

Projemize dair ayrıntılı bilgilere http://ditam.org.tr/contents.asp?id=63&ln=1 linkinden ulaşabilirsiniz.

Toplantıya katılım kaydınızı oluşturmak için ekteki formu doldurarak cihanay87@hotmail.com veya lezginyalcin@gmail.com adreslerine gönderebilirsiniz.

Toplantı yer ve saati daha sonra katılımcılara bildirilecektir.

Şehir dışından gelen katılımcıların ulaşım masrafları program kapsamında karşılanacaktır.

Program:

17.30 - 18.00 Kayıt ve Tanışma

18.00 - 18.30 Açılış Konuşmaları

18:30 - 19:00 Proje Tanıtım sunumu

19:00 - 19:30 Diyalog Geliştirme Çalıştayı

19:30 - 20:30 İftar Yemeği

20:30 - 21:30 STÖ-Kamu Diyalog Çalıştayı

21:30  Kapanış

Detaylı bilgi için: http://ditam.org.tr/

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.