TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

EU Login ve PADOR Videoları Yayında

Güncelleme Tarihi 19.02.2020

Sivil toplum örgütlerinin Avrupa Birliği tarafından desteklenen hibe programlarına başvuru sürecinde Avrupa Komisyonu tarafından kullanılan sistemlere kayıt süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla EU Login ve  PADOR tanıtım ve uygulama videolarına youtube kanalımızdan erişebilirsiniz.

EU Login, Avrupa Komisyonu'nun kullandığı kimlik tanımlama sistemidir. PADOR ( Potansiyel Başvuran Verisi Çevirimiçi Kayıt Sistemi) ise EuropeAid tarafından yönetilen ve Avrupa Komisyonu hibelerine başvuran kuruluşların bilgilerinin yer aldığı bir veri tabanıdır. 

PADOR, Avrupa Birliği'nin “Potansiyel Başvurucular için Internet üzerinden Veri Kaydı Bankası”dır. Potansiyel yararlanıcı örgütler bu veri bankasına kendileri kayıt yaptırabilir ve bu kayıtları güncelleyebilirler. Bu veri bankasına sağlanan kayıt bilgileri, belirli bir proje ile ilgili değil, örgütün kendisi hakkındaki bilgilerdir. Bu veriler Avrupa Komisyonu tarafından başvuru çağrılarına yanıt veren örgütlerin operasyonel ve finansal kapasite kriterleri hakkında bilgi edinmesini ve örgütün yapısının başvurduğu çağrıya uygunluğunu kontrol etmesine olanak sağlamaktadır. 

Tüm videoları izlemek için lütfen tıklayınız. 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.