TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Gupta Aile Vakfı Hibe Duyurusu

Güncelleme Tarihi 15.09.2020

Gupta Aile Vakfı (The Gupta Family Foundation ) yeni dönem destek başvuruları için son başvuru tarihi 30 Eylül 2020. 

Gupta Aile Vakfı kendini; yoksulluk, engellilik ya da ırk, sınıf ya da dine dayalı ayrımcılık nedeniyle dezavantajlı bireyleri canlandırmaya ve güçlendirmeye; yaşlılara, engellilere, çocuklara ve dezavantajlılara sosyal hizmet sağlanmasına; acil durumlar (soykırım gibi) ve doğal afetler için rahatlama sağlamaya adamıştır.
 
Gupta Aile Vakfı misyonu doğrultusunda aşağıdaki kriterleri karşılayan kuruluşları destekleyecek. 
  • Kaynaklarının% 90'ının amaçlanan yararlanıcılara ulaşmasını ve% 10'dan azının yönetim, idare, kaynak yaratma, maaşlar vb. için harcanmasını sağlayan,
  • Profesyonel personel tarafından değil, Kurucu veya yol gösterici ışık tarafından aktif olarak yürütülen,
  • Yararlanıcılara, sınırlamalarının üstesinden gelme ve zaman içinde kendi kendine yeterlilik kazanma konusunda yardımcı olan,
  • Mezhepsel olmayan kuruluşlar; Gupta, herhangi bir türden dini inancın, teşvik ederek, işe alarak veya herhangi bir şekilde herhangi bir bireyi veya bireyi farklı bir inanca veya dine dönüştürmesine neden olacak şekilde dinsel inancın yayılmasını desteklemez veya hoş görmez.

Detaylı bilgiye http://www.guptafamilyfoundation.org/grant-application/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.