Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Hafıza Merkezi'nden İnsan Hakları İletişiminin Geleceği Paneli

Güncelleme Tarihi 11.09.2019

Hafıza Merkezi yürüttüğü “İnsan Hakları ve Yaratıcı İletişim” adlı projemizin kapanış etkinliğini "İnsan Hakları İletişiminin Geleceği" başlıklı panelle gerçekleştirecek.

Panelde, insan hakları iletişimi farklı bir biçim üretebilir mi? İletişimin harmanında umut olursa nasıl olur? Sorun yerine çözümü, karşı çıktıklarımız yerine temsil ettiklerimizi, tehditler yerine imkân ve fırsatları, mağduriyet yerine cesareti, kısacası korku yerine umudu öne çıkardığımız bir iletişim mümkün mü? gibi sorulara yanıt aranacak.
 
 
20 Eylül Cuma İstanbul'da Cezayir Toplantı Salonu'nda düzenlenecek olan panelin ilk oturumunda konuşmacılar Krizna Gomez ve Thomas Coombes insan hakları mücadelesinin geleceği ve insan hakları örgütlerinin iletişim araçlarını etkin ve yaratıcı bir şekilde kullanarak bu geleceği nasıl şekillendirebileceğine dair perspektiflerini sunacak. İkinci oturumda ise Hafıza Merkezi yürüttüğü “İnsan Hakları ve Yaratıcı İletişim” projesi hakkında bilgi sunacak.
 
Panelle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 
Facebook etkinlik sayfası için lütfen tıklayınız.
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.