TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

“Her şey Haklar İçin, Haklar Herkes İçin” Projesinin Kapanış Toplantısı'na Davetlisiniz!

Güncelleme Tarihi 11.12.2015

Her şey Haklar İçin, Haklar Herkes İçin” projesinin Kapanış Toplantısı 14 Aralık'ta Kadir Has Üniversitesi'nde. 

Türkiye Gençlik Birliği Derneği, “AB ve Türkiye Arasında Sivil Toplum Diyaloğu-III: Siyasi Kriterler Hibe Programı” kapsamında, Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Araştırma Uygulama Merkezi (CIES) ve Romanya’dan Partners Foundation for Local Development (FPDL) kuruluşu ortaklığında yürütülen, gençlik ve engelli hakları alanında çalışan STK’ların engelli bireylerin hak temelli mücadelesi konusunda savunuculuk kapasitesini ve aralarındaki diyaloğu artırmayı hedefleyen “Her şey Haklar İçin, Haklar Herkes İçin” projesinin Kapanış Toplantısı'na davetlisiniz. 

Projemizin 14 Aralık Pazartesi günü saat 15:30-17:30 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde yer alan Cibali Salonu'nda gerçekleşecek Kapanış Toplantısı'na katılımınız bizleri mutlu edecektir.

 Önemli not: Toplantı süresince işaret dili tercümesi olacaktır. 

 Katılımınıza ilişkin bilgiyi elifce10@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.  

Etkinlik Programı:

15:30-16:00 Açılış-Proje sürecinin ve çıktıların paylaşımı

16:00-16:30 Çay-kahve ikramı

16:30-17:30 Söyleşi (Proje kapsamında STK’lara verilen Engelli Hakları İzleme ve Savunuculuk Eğitimlerine dair eğitmen ve katılımcıların deneyim paylaşımları)

-Süleyman Akbulut - Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği           

-Hakan Özgül - Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği

-İdil Seda Ak - Engelli Kadın Derneği

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.