TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Hrant Dink Vakfı Sivil Toplum Kuruluşları Hareketlilik Programı Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 10.12.2019

Hrant Dink Vakfı  Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle ve Olof Palme International Center ve İstanbul Politikalar Merkezi işbirliğiyle yürüttüğü STK Hareketlilik Programı için başvuruları almaya başladı. 

Türkiye’deki sivil toplum çalışanlarının Avrupa, ABD, Afrika, Güney Amerika ve Asya gibi dünyanın farklı yerlerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında dönemsel çalışarak deneyim kazanmalarını, yenilikçi yöntemlerden ve iyi örneklerden yararlanmalarını,  işbirlikleri kurmalarını ve uluslararası alanda hareketlilik sağlamalarını amaçlayan programa bu yıl 16 bursiyer kabul edilecek. 
 
 
Hak temelli çalışan kurumlar arasında köprü kurmayı, güçlü, yenilikçi ve yaratıcı bir sivil topluma katkı sunmayı hedefleyen ve 1 Nisan – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında yürütülecek olan program 8 ila 12 hafta ile sınırlı. STK Hareketlilik Programı için başvurular çevrimiçi başvuru formu üzerinden kabul ediliyor. 
 
Başvurular için son tarih ise 15 Ocak 2020
 
Programla ilgili sorularınız için tutengulkucuker@hrantdink.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 
Başvuru Belgeleri 

Detaylı bilgi için https://hrantdink.org/tr/asulis/duyurular/2135-sivil-toplum-kuruluslari-hareketlilik-programi-basvurulari-basladi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.