TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Hrant Dink Vakfı'ndan Beden Haritalama Atölyesi

Güncelleme Tarihi 15.05.2018

Hrant Dink Vakfı tarafından organize edilen Beden Haritalamaya Giriş Atölyesine başvurular başladı.

Katılımcıların vücut haritalama uygulamasının nasıl gerçekleştirildiğine dair deneyim kazanmalarına olanak sağlamayı amaçlayan atölyede katılımcılar, kişinin hayatını bedeninin çizimiyle anlattığı bir teknik olan beden haritalama tekniği hakkında bilgi sahibi olacak.  

Atölyede Uluslararası Vicdan Mekânları Koalisyonu, beden haritalama tekniğini Küresel Adalet, Hakikat ve Uzlaşma İnisiyatifi aracılığıyla Sri Lanka, Gine ve Uganda gibi yerlerde uzlaşma kurmak amacıyla kullanıyor. Beden haritalama sürecinin kısaltılmış bir versiyonu olan ve farklı coğrafyalardaki önemli deneyimlerden yararlanılabilecek bu atölye sırasında etkin katılım bekleniyor.

Atölyeye katılım için aşağıdaki formu doldurunuz. 

Başvuru için son tarih 17 Mayıs, saat 18:00.  Katılım durumu 19 Mayıs akşamı katılımcılara bildirilecektir.  Atölyenin dili İngilizce ve katılım 15 kişi ile sınırlıdır. 

Yer: Hrant Dink Vakfı, Anarad Hığutyun Binası 

Tarih: 22 Mayıs 2018

Saat: 15:00-18:00 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.