TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

IF Sosyal Etki Ödülü Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
Dünyanın köklü tasarım ödüllerinden olan IF Design Awards’a iki sene önce eklenen “IF Sosyal Etki” ödül kategorisi için bu yıl başvurular iki kere alınacak.
 
Topluma katkıda bulunan sosyal sorumluluk projelerini yayınlamayı ve onları desteklemeyi hedefleyen IF Sosyal Etki Ödülü'nün ilk dönem başvuruları için son başvuru tarihi 27 Mayıs 2020. 

Zamanımızın en acil sorunlarının çözülmesine katkıda bulunan ve koşulların iyileştirilmesine yardımcı olan tüm projelerin sunulabileceği ödül için aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri veya toplumun belirli bir kesimi için sağlanılan aktif destek projeleri ile de başvuru yapılabilecek. Bu yılın kategorisi ise sürdürülebilir kalkınma hedefleri olarak belirlendi. 

Bu yıl ödüllendirilecek projeler için belirlenen destek tutarı ise 50 bin Euro. 

Ödül için ikinci dönem son başvuru tarihi ise19 Kasım 2020. 

Detaylı bilgi için https://ifworlddesignguide.com/awards/participate/if-social-impact-prize adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.