TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

III. Ankara Ekolojik Toplum ve Yaşam Günleri

Güncelleme Tarihi 18.05.2015

Çiğdemim Derneği, Emet Değirmenci ve DBB Gönüllülerinin birlikte hazırladığı etkinliğin üçüncüsü bu yıl   "Gerçek Gıda ve Gıda Hakkı" temasıyla 17-20 Haziran 2015 tarihlerinde  gerçekleştirilecek. 

Etkinliğin amacı; kentte yaşayan tüketicileri gerçek gıda konusunda bilinçlendirmek ve farkındalıklarını artırmak ve bir insan hakkı olarak tanınan temiz, sağlıklı ve güvenilir gıdaya sürekli erişim hakkını hatırlatmaktır. Bu amaçla, tarım ve gıda konusunu değişik boyutlarıyla tartışacak, ekolojik pazarlar, gıda toplulukları gibi çalışmalardan elde edilen deneyimleri paylaşacak ve gerçek gıdayı atölyeler aracılığıyla ilk elden tadacağız. 

Etkinliğimiz Sivil Düşün AB Programı tarafından da desteklenmektedir. Katılım ücretsiz olacaktır. Etkinlik afişini ve programı ekte görebilirsiniz. Başvurularınızı www.cigdemim.org.tr  adresinden 25 Mayıs 2015 tarihine kadar yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz iki yılda olduğu gibi bu yıl da, etkinliğimizin keyifli ve verimli bir ekoloji buluşması olmasını arzu ediyoruz. Başvurularınızı bekliyoruz.

https://www.facebook.com/events/1635842646638722/

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.