Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

imece - Sosyal Girişimcilik

Güncelleme Tarihi 19.12.2017

Şubat 2017'de ATÖLYE ve Zorlu Holding kurucu ortaklığı ve S360 stratejik partnerliği ile hayata geçirilen imece, sosyal meseleler etrafında bir araya gelen birey ve kurumları çeşitli kaynaklarla buluşturan bir sosyal inovasyon platformu.

haber fotoğrafıDestek Programı kapsamında imece, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne yönelik temalar seçiyor ve bu temalar doğrultusunda belirlenen meselelere çözüm üreten sosyal girişimcileri destekliyor.

imece'de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği temalı ikinci Destek Programı başvuru süreci başladı. Proje ve girişim fikirlerini, Destek Programı’na katılarak sürdürülebilir çözümlere dönüştürebilirsin. Eğitim, mentorluk, çalışma alanı, ekosisteme erişim ve kurumsal iş birliği gibi pek çok fırsattan yararlanabilir; girişimini hayata geçirmek için 120.000 TL hibe almaya hak kazanabilirsin. Kadınların ve kız çocuklarının güçlenmesine yönelik ürün ve hizmet geliştiriyorsan program ve başvuru detayları için tıklayın.

imece

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.