TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kadın Öz Savunma Akademisi'nden "Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları

Güncelleme Tarihi 23.10.2019
Kadın Öz Savunma Akademisi "Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları "projesi kapsamında üç şehirde 18-30 yaş arasındaki kadınlarla bir araya gelerek güçlenme atölyeleri
düzenleyecek ve katılımcılarla dijital ağ çalışmaları yürütecek.
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Şiddet Türleri ve Şiddetle Mücadele Atölyesi ve Fiziksel Öz Savunma Atölyesi’ni kapsayan çalışmalarda atölyelerden önce ise kadın hakları alanında çalışan ve bu alanda yer almaya gönüllü kişilerle bir araya gelerek kadınlar için bir Güçlenme Kiti'i oluşturmak hedefleniyor.
 
Kit, öz savunma, hak ve hizmetlere erişim, destek mekanizmaları ve güvenlik farkındalığı gibi konularda bilgilerin yer aldığı online ve basılı versiyonlarıyla tüm kadınların kolayca erişebileceği bir rehber olarak tasarlanıyor.
 
İlk buluşma 2 Kasım Cumartesi günü birlikte “Güçlenme Kiti” içeriğini geliştirmek ve Fiziksel Öz Savunma Atölyesi’ni deneyimlemek üzere TED Üniversitesi Sosyal İnovasyon Merkezi’nde olacak. 

Kayıt için buradaki formu doldurabilirsiniz. 

Sorunuz olması durumunda womenselfdefenceacademy@gmail.com hesabından iletişime geçebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.