TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kaos GL ücretsiz danışmanlık hizmeti başlatıyor

Güncelleme Tarihi 23.03.2012

Kaos GL Derneği, her Çarşamba 10.00 – 14.00 saatleri arasında, Psikolog Sedat Yağcıoğlu ile ücretsiz danışmanlık hizmeti sunacak.

gokkusagi“Açılma sorunları mı yaşıyorsunuz?
Cinsel yöneliminiz ya da cinsiyet kimliğiniz ile ilgili sormak istedikleriniz mi var?
Ailenizde, mahallenizde, okulunuzda, iş yerinizde cinsel yöneliminiz ya da cinsiyet kimliğiniz nedeniyle sorunlar mı yaşıyor, ayrımcılığa mı uğruyorsunuz?
Arkadaşlarınızla, sevgilinizle, partnerlerinizle ilgili dertleşmek mi istiyorsunuz?
Cinsellik konusunda merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz mi var?”
 
Dernekten yapılan açıklamada bütün bu konularda danışanlara destek olunacağı belirtildi. Açıklama şöyle:
 
“Bu ve bunun gibi konularda bizimle birlikte olmak, bizimle paylaşımda bulunmak isterseniz Kaos GL Derneği olarak her Çarşamba 10.00 – 14.00 saatleri arasında sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde araştırma görevlisi, psikolog Sedat Yağcıoğlu ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek üzere her Çarşamba Kaos GL Derneği’nde.”
 
Bu hizmetten faydalanmak için dernek merkezine gelmeden önce, Kaos GL Derneği’ni 0 533 430 58 50 nolu telefondan arayarak randevu almak gerekiyor.
http://www.kaosgl.com/sayfa.php?id=10891
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.