TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Karakutu Adalet Arayışı Seminerleri "Mobbing ve Çalışma Acısı" Başlığıyla Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 02.04.2019

Karakutu'nun Hafıza Yolculuğu Programı kapsamında düzenlediği Adalet Arayışı Seminerleri'nin on beşincisi 10 Nisan Çarşamba günü saat 18:30'da Plaza Eylem Platformu'ndan Mert Tokur'un katılımıyla "Mobbing ve Çalışma Acısı" başlığında düzenlenecek.

Buluşmada mobbingin kapsam ve etkileri konuşulacak ve yaşanılan veya tanık olunan/olunabilecek vakalar üzerinden buna karşı neler yapılabileceği ele alınacak. 

Adres: DEPO / Tütün Deposu

Lüleci Hendek Caddesi No.12, Tophane 34425 İstanbul

Etkinliğin facebook sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayınız. 

Mert Tokur kimdir?

1983 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Sivil toplum kurumları, yayıncılık gibi farklı sektörlerde çalıştı. 2010'dan bu yana, bazen bir çalışan bazen bir işsiz olarak Plaza Eylem Platformu'nun içinde.

Adalet Arayışı Seminerleri Nedir?

Hafıza Yolculuğu Programı kapsamında, Türkiye’de ve dünyanın diğer ülkelerinde toplumsal hafıza, geçmişle yüzleşme, hakikat ve adalet arayışı konularında araştırmacı, sanatçı ve aktivistlerin deneyimlerinin paylaşıldığı seminerleri kapsıyor.

Detaylı bilgi için Karakutu Derneği'nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.