Birlikte
STÖ Yardım Masası
Film Köşesi
Facebook Twitter

Karakutu Derneği Yetişkin Hafıza Yürüyüşü'ne Çağırıyor

Güncelleme Tarihi 09.10.2019
Dini, cinsiyete dayalı, etnik veya politik nedenlerle tarihsel olarak dışlanmış gruplara yapılan hem haksızlıkların keşfedilmesini hem de sorgulamasını sağlamak amacıyla hafıza yürüyüşleri düzenleyen Karakutu Derneği*, 19 Ekim 2019 Cumartesi günü, Şişli'de düzenleyeceği yürüyüş için katılımcılarını arıyor. 
26 yaş üzeri kişilerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Hafıza Yürüyüşü*'ne katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 16 Ekim 2019, saat 15:00.  
 
Hafıza Yürüyüşü’ne katılmak için http://bit.ly/30MaQx2 adresindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 
 
*Hafıza Yürüyüşü, her gün önünden geçtiğimiz mekânların sessizleştirilen hikâyelerinin genç gönüllüler tarafından araştırılıp yürüyüşe katılanlarla paylaşıldığı bir etkinlikler dizisi. Açılış oturumuyla başlayan Hafıza Yürüyüşü, yönlendirici şifrelerin çözülerek mekanların bulunması ve buralarda genç gönüllülerle mekânın hikayesinin konuşulmasıyla devam ediyor ve günün deneyimlerinin paylaşılacağı bir kapanış oturumuyla son buluyor.
 
Hafıza Yürüyüşüyle ilgili detaylı bilgiye http://www.karakutu.org.tr/causes/hafiza-yuruyusu/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Daha fazla bilgi ve sorularınız için hafizayurusu@karakutu.org.tr adresine yazabilirsiniz.
 
* Karakutu Derneği, Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarındandır. 
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.