TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Karakutu Derneği Yetişkin Hafıza Yürüyüşü'ne Çağırıyor

Güncelleme Tarihi 09.10.2019
Dini, cinsiyete dayalı, etnik veya politik nedenlerle tarihsel olarak dışlanmış gruplara yapılan hem haksızlıkların keşfedilmesini hem de sorgulamasını sağlamak amacıyla hafıza yürüyüşleri düzenleyen Karakutu Derneği*, 19 Ekim 2019 Cumartesi günü, Şişli'de düzenleyeceği yürüyüş için katılımcılarını arıyor. 
26 yaş üzeri kişilerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Hafıza Yürüyüşü*'ne katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 16 Ekim 2019, saat 15:00.  
 
Hafıza Yürüyüşü’ne katılmak için http://bit.ly/30MaQx2 adresindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 
 
*Hafıza Yürüyüşü, her gün önünden geçtiğimiz mekânların sessizleştirilen hikâyelerinin genç gönüllüler tarafından araştırılıp yürüyüşe katılanlarla paylaşıldığı bir etkinlikler dizisi. Açılış oturumuyla başlayan Hafıza Yürüyüşü, yönlendirici şifrelerin çözülerek mekanların bulunması ve buralarda genç gönüllülerle mekânın hikayesinin konuşulmasıyla devam ediyor ve günün deneyimlerinin paylaşılacağı bir kapanış oturumuyla son buluyor.
 
Hafıza Yürüyüşüyle ilgili detaylı bilgiye http://www.karakutu.org.tr/causes/hafiza-yuruyusu/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Daha fazla bilgi ve sorularınız için hafizayurusu@karakutu.org.tr adresine yazabilirsiniz.
 
* Karakutu Derneği, Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarındandır. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.