TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kariyer Etkisi Projesine Başvurular Başladı

Güncelleme Tarihi 22.05.2020

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği ve Sürdürülebilir Eğitim Gelişim ve Mükemmellik Derneği’nin hayata geçirdiği Kariyer Etkisi projesi için başvurular başladı.

Sürdürülebilirliği anlamak, etkin projeler tasarlayarak hayata geçirmek, liderlik becerilerini geliştirmek, network yaratma yöntemlerini öğrenmek, kişisel gelişim planları yapmak
amacıyla başlatılan proje; üniversite öğrencisi ve yeni mezun gençlerin toplumdaki ve iş hayatındaki yerlerini kuvvetlendirmeyi amaçlıyor.
 
Programda kişisel farkındalık, bireysel motivasyon, etkin iletişim, liderlik ve yönetim, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerileri, zaman ve stres yönetimi ile sürdürülebilirlik konularında çevrimiçi eğitimlerle birlikte, eğitimlerin sonunda gençlere birebir mentorlük desteği verilecek.
 
 
Kimler Başvurabilir?
  • 19-25 yaş arası,
  • Üniversite öğrencisi veya yeni mezun,
  • Yüksek kariyer hedeflerine sahip ve başarı odaklı,
  • Toplumsal sorunların farkında olan ve bu sorunlara çözüm üretmek isteyen,
  • Sivil toplum kuruluşlarında halihazırda sosyal gönüllülük yapan ve yapmış olan.
Kariyer Etkisi programına başvuru yapan adaylar, yukarıdaki kriterler doğrultusunda yapılacak değerlendirmenin ardından çevrimiçi eğitim programına dahil edileceklerdir. Seçilen adayların ilgili eğitimlere katılma taahhüdü vermeleri beklenmektedir. Eğitim programı ücretsizdir.

 

Eğitim ve mentorlük programına başvurular 19-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılabilecek.  Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için info@surdurulebilirlikadimlari.org adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Başvuru Formu için lütfen tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.