TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Katılım Hattı Açılıyor

Güncelleme Tarihi 16.04.2020

Yürütücüsü olduğumuz ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Örgütlenme Özgürlüğü ve Katılım Hakkının Daha Fazla Geliştirilmesi için STÖ’ler ve Sivil Ağların Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi kapasite güçlendirme destekleri kapsamında Katılım Hattı açılıyor.

Katılım Hattı, STÖ’lerin katılım hakkı ve örgütlenme özgürlüğü alanındaki sorularına cevap vermek üzere yapılandırıldı.  Hatta, STÖ danışanlarına katılım hakkı ve örgütlenme özgürlüğü alanında teknik destek verilecek.

Katılım Hattı'na ulaşmak isteyen STÖ’ler sorularını Katılım Hakkı Projesi web sitesinde yer alan online form üzerinden iletebilecekler. İletilen sorular ise 2 ila 7 gün arasında mail yoluyla cevaplanacak. 

Katılım Hattı'nın detayları ve çalışma ilkeleri için https://www.katilimhakki.org/katilim-hatti/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.