TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kent İzleme Merkezi AnkaRA Atölyeleri Başlıyor

Güncelleme Tarihi 02.05.2019

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Kent İzleme Merkezi bünyesindekKent Acil Servisi tespitleri doğrultusunda iyileştirici Ankara Restorasyon Atölyeleri (AnkaRA) çalışmalarına başlıyor.

Mimarlar Odası Ankara Şubesi Kent İzleme Merkezi Danışma Kurulu uzmanlarının eşliğinde  atölyelerde ulaşım, doğal ve kültürel varlıklar ve tarihi yapılar, planlama, kent kimliği ve sanat, kentsel yaşam ve hukuksal süreçler başlıklarında 6 farklı çalışma yürütülecek.

Ankara restorasyon atölyeleri öncelikle acil ve iyileştirici önlemleri almak ve Ankara’nın yaralarını sarmak hedefiyle yaşanabilir Başkent için fikirlerin oluşturulacağı katılımcı bir ortam olarak planlanmaktadır. AnkaRA atölyelerinin birincisi 4 Mayıs 2019 Cumartesi saat 10.00-15.00 arasında Mimarlar Odası Ankara Şubesi toplantı salonlarında gerçekleşecek. Atölye çalışmalarına katılmak isteyenlerin ön kayıt yaptırması ve 5 saat sürecek çalışmanın tamamına katılması gerekmektedir.

Atölyeler için kesin kayıt talebinin “Ad- Soyad, Meslek, E-mail Adresi, Telefon Numarası”  bilgileriyle birlikte   info@mimarlarodasiankara.org adresine mail yoluyla 03 Mayıs 2019 Cuma 17.00’e  kadar  bildirmesi gerekiyor. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.