Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Kızılay ile Dijital İletişim Eğitimi Gerçekleştirdik

Güncelleme Tarihi 02.03.2018

STGM Dijital İşler, 19-22 Şubat tarihleri arasında Kızılay'ın farklı departmanlarından katılımcılarla Dijital İletişim Eğitimi gerçekleştirdi. Eğitim kapsamında yeni medyada ikna, hikaye anlatıcılığı gibi teorik oturumların yanısıra dijital araçlarla ilgili uygulamalı oturumlar da yapıldı.

kızılay dijital medya eğitimi

STGM Dijital İşler Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt'ün yürüttüğü eğitim programında insani yardım faaliyetlerinde, doğal afetlerde sosyal medya kullanımı ve bağış toplamak için dijital stratejiler üzerinde duruldu. Sosyal medya görselleri, sosyal medya dinleme, analiz ve raporlama, bilgi tasarımı, veri işleme, dijital iletişim stratejileri, toplu mail gönderim sistemleri ile dijital reklam başlıklarında uygulamalarla birlikte Kızılay'ın farklı birimleri için dijital iletişim taktikleri geliştirildi. Program, Kızılay Toplum Merkezleri'yle birlikte özelleştirilmiş takip çalışmalarıyla sürecek.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.