TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kızılay ile Dijital İletişim Eğitimi Gerçekleştirdik

Güncelleme Tarihi 14.10.2019

STGM Dijital İşler, 19-22 Şubat tarihleri arasında Kızılay'ın farklı departmanlarından katılımcılarla Dijital İletişim Eğitimi gerçekleştirdi. Eğitim kapsamında yeni medyada ikna, hikaye anlatıcılığı gibi teorik oturumların yanısıra dijital araçlarla ilgili uygulamalı oturumlar da yapıldı.

kızılay dijital medya eğitimi

STGM Dijital İşler Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt'ün yürüttüğü eğitim programında insani yardım faaliyetlerinde, doğal afetlerde sosyal medya kullanımı ve bağış toplamak için dijital stratejiler üzerinde duruldu. Sosyal medya görselleri, sosyal medya dinleme, analiz ve raporlama, bilgi tasarımı, veri işleme, dijital iletişim stratejileri, toplu mail gönderim sistemleri ile dijital reklam başlıklarında uygulamalarla birlikte Kızılay'ın farklı birimleri için dijital iletişim taktikleri geliştirildi. Program, Kızılay Toplum Merkezleri'yle birlikte özelleştirilmiş takip çalışmalarıyla sürecek.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.