Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Koruncuk Vakfı’ndan Çocuk İstismarına Karşı Eğitim Semineri

Güncelleme Tarihi 16.04.2018

Koruncuk Vakfı, son yıllarda giderek artan çocuk İstismarı vakalarına karşı  “ Çocuk İstismarını Tanıma, Önleme ve Müdahalede Yöntemler”  başlıklı bir eğitim semineri düzenliyor.

26 Nisan Perşembe günü İstanbul’da düzenlenecek olan seminere Almanya’da uzun yıllar istismar alanında hizmet vermiş Psikoterapist Claudia Kipp-Cötök  ve Klinik Psikolog Sema Yılmaz Karasu eğitimci olarak katılacak. 

Seminerde çocuk ve gençlerde cinsel istismarın tanılanması sonrasında yapılacak psikolojik müdahaleler ile istismarı önlemedeki etkili çalışma yöntemleri hakkında alanda çalışan psikolog, sosyal hizmet uzmanı ve adli tıp uzmanlarına yönelik eğitim verilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu seminerde katılımcı sınırından kaynaklı olarak eğitime katılmak isteyen uzmanların isim, meslek ve çalıştıkları kurumları  20 Nisan Cuma gününe kadar info@koruncuk.org adresine iletmesi gerekiyor.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.