TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Kültür İçin Alan 2020 Teklif Çağrısı

Güncelleme Tarihi 23.01.2020

Goethe-Institut, Hollanda Büyükelçiliği, İstanbul İsveç Başkonsolosluğuve Fransız Kültür Merkezi’nin öncülüğünde başlatılan ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ve Anadolu Kültür’ün işbirliğiyle gerçekleştirilen Kültür için Alan Projesi 2020 yılı için destek programı için açık çağrısını duyurdu.  

Destek programına başvurular için son tarih 16 Şubat 2020 saat 23:00.

Kültür için Alan, proje bölgelerindeki yerel kültürel ortamı ve sivil toplumu desteklemek amacıyla, ulusal ve uluslararası ağlar içinde sürdürülebilir yapılar oluşturmak için çaba gösteren girişimleri üretime ve işbirliğine teşvik ediyor.
 
Kimler başvuru yapabilir?
 
İzmir, Diyarbakır ya da Gaziantep’te kültür sanat alanında faaliyet gösteren kurum, inisiyatif ve şahıslar başvuruda bulunabilir. Bu üç şehirden – Gaziantep, İzmir, Diyarbakır – birinde faaliyetler planlayan ancak merkezi başka bir yerde bulunan kuruluşların yerel bir ortağı bulunmalıdır. Söz konusu yerel ortağın sözleşmeyi imzalaması gerekmektedir. Hibe edilecek tutar, ilgili banka hesabına transfer edilecektir.
 
Kültür için Alan Projesi hakkında detaylı bilgi ve başvuru formu için tıklayınız.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.