TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

MLSA’dan ‘Değişen Dünyada Gazetecilik’ Eğitimi

Güncelleme Tarihi 16.09.2020

MLSA, 1-4 Ekim tarihleri arasında Antalya’da ‘Değişen dünyada gazetecilik: Mesleki ilkelerle güncel gerçeklik arasında’ başlıklı bir eğitim düzenleyecek.

Friedrich Naumann Vakfı (FNF) desteğiyle gazeteciler Banu Tuna, Can Ertuna, Gökçer Tahincioğlu, Tuğrul Eryılmaz ve MLSA Eş Direktörü avukat Veysel Ok eğitmenliğinde üç günlük eğitim kampında Türkiye’de gazeteciliğin tarihi ve geleceği, savaş muhabirliği, yargısal tacizle mücadele gibi konular ele alınacak ve özel haber yazımı atölyeleri düzenlenecek.

Atölyeye son başvuru 22 Eylül 2020.

Eğitimin temel amacı medya sektörünün değişimi göz önünde bulundurulduğunda gazetecilik mesleğinin nasıl dönüştüğünün tartışılması ve gazetecilerin günümüzde mesleklerini nasıl icra edebileceklerine dair bilgi edinmeleri. 15 kişinin katılması planlanan eğitimin detaylı programı, kabul edilen başvuruculara e-posta ile ulaştırılacak.
 
COVID-19 pandemisine yönelik tedbirler doğrultusunda gerçekleşecek olan eğitime başvurmak için tıklayın.
 
Kimler başvurabilir?
 
İletişim Fakültesi son sınıf öğrencileri ve mesleki kapasitelerini artırmayı isteyen her deneyimden gazeteciler.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.