TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Örgüt İçi Eğitimlerle Kapasitemizi Güçlendirmeye Devam Ediyoruz

Güncelleme Tarihi 14.10.2019

Öörgütlerin kurumsal, finansal, yönetimsel kapasitesini geliştirmek başta olmak üzere çeşitli başlıklarda çalışma yürütürken, STGM olarak da derneğimize yönelik kapasite güçlendirme çalışmaları düzenliyoruz. 

Geçtiğimiz hafta da Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE Kurumsal Destek Programımız kapsamında kaynak geliştirme eğitimi aldık. 

Üç gün süren eğitimlerde Kaynak Geliştirme Uzmanı Ebru Tiftikçioğlu ve Dijital İletişim Koordinatörümüz Özgür Mehmet Kütküt bizimle oldu. Eğitimin ilk iki gününde Ebru Tiftikçioğlu kaynak geliştirme prensipleri ve stratejisi hakkında detaylı sunumlar yaparken, üçüncü günde dijital dünyada hangi yöntemlerle kaynak geliştirebileceğimizi konuştuk

Eğitimin ilk iki gününde kaynak geliştirme yöntem ve teknikleri, veri tabanı oluşturma, hedef belirleme ve analizi, kaynak geliştirme stratajisinin nasıl geliştirileceği ve bağışçılarla iletişim başlıkları hakkında bilgi sahibi olurken, üçüncü gün sunumunda ise sosyal medya reklamları, elçi bağışçılığı,kitlesel fonlama başlıklarında eğitim aldık. 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.