TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

“Öteki’siz Psikoloji” Atölye Dizisi Başlıyor

Güncelleme Tarihi 05.02.2016

Toplumsal Dayanışma İçin Psikologlar (TODAP) 13-14 Şubat’ta “Öteki’siz Psikoloji” atölye dizisi düzenliyor. Dizi, psikolog, psikolojik danışman ve bu bölümlerde okuyan öğrencilere açık.

 

Atölye dizisinin amacı, ruh sağlığı alanında ciddi bir eksikliği olduğu düşünülen belirli başlıklar üzerinden bu alanda çalışan ve/veya çalışacak olan psikolog ve psikolojik danışmanlarla (ve bu bölümlerde okuyan öğrencilerle) interaktif çalışmalar yürütmek. Böylece alanda çalışanlar ve hizmet alanlar açısından sıklıkla problem yaşanabilen bu konulardaki bilgi birikimi ve deneyimin arttırılması hedefleniyor.

Atölye dizisi kapsamında aşağıdaki her bir başlık ayrı bir modül olarak ele alınacak. Her bir modül 2 gün sürecek. Modüllerin tarihleri ve ayrıntılı içerikleri ayrıca duyurulacak.

  • Ayrımcılık
  • Toplumsal Cinsiyet
  • Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği
  • Danışan/Hasta Hakları
  • Çalışma Hayatı ve Psikologlar

Psikolog ve psikolojik danışmanlara ve bu bölümlerde okumakta olan öğrencilere açık ve ücretsiz olan her bir atölyeye katılım 25 kişiyle sınırlı.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için iletişim: otekisizpsikoloji@gmail.com

Etkinliğin Facebook sayfası için tıklayınız.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.