TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Pi Gençlik Derneği'nden Finlandiya'da Avrupa Gönüllü Hizmeti

Güncelleme Tarihi 09.07.2019
İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) kapsamında Finlandiya'da 12 ay sürecek bir program için gönüllülerini arıyor. 

01 Eylül 2019 – 31 Ağustos 2020 arasında yürütülecek projeye gönüllü olarak başvurmak isteyenler için son tarih 16 Temmuz 2019 saat 23:00

İlana başvurmak isteyenlerin başvuru formunu agh@pigenclikdernegi.org adresine AGH-126 Finlandiya yazarak  göndermeleri gerekiyor. 

Başvuru formu ve bilgi paketi için lütfen https://www.pigenclikdernegi.org/tr/agh-ilan-acik/agh-126-finlandiya-avrupa-gonullu-hizmeti-cagrisi-2/ adresini ziyaret ediniz. 

Sorularınız için iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan dernekle irtibata geçebilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.