TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sabancı Vakfı 2020 Yılı Hibe Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 08.01.2020

Sabancı Vakfı 2020 yılı için hibe desteğini duyurdu. Hibe başvuruları için son tarih 10 Şubat 2020 saat 17.00. Hibe programı kapsamında proje başına verilecek hibe tutarı en az 50 bin TL en fazla ise 250 bin olarak belirlendi. 

Sabancı Vakfı, yeni hibe döneminde sivil toplum örgütlerinin eğitime alanında uygulayacağı projeler için teklif alacak. 
 
2020 yılı hibe programı çerçevesinde; Kadın, Genç ve Engellilere yönelik “Kaliteli Eğitimin Desteklenmesi”, “Eğitime Erişimin ve Devamın Sağlanması” ve “Hak Temelli Yaygın Eğitim Çalışmalarının Desteklenmesi” amacıyla sivil toplum kuruluşlarından gelecek başvuruları değerlendirilecek.
 
 
Başvuru yapacak kurumların projelerinin, kadın, genç ve engellilerin toplumsal hayata katılımlarında maruz kaldıkları ayrımcılıkla mücadele eden, bu çerçevede bu hedef kitlenin
eğitim yoluyla güçlenmesini destekleyen çalışmaları kapsaması beklenirken, kurumların en az bir ortak ile başvurmaları gerekiyor. 

Hibe kapsamında kabul edilen projelerin en erken 13 Temmuz 2020 itibarıyla başlaması ve en geç 12 Temmuz 2021 tarihinde son bulması ve temel faaliyetlerinin Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.  
 
Hibe programı kriterleri hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için 2020 Başvuruları sayfasını, geçmiş yıllarda desteklenen projeleri incelemek için Tamamlanan Projeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.