Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Düşün Aktivist Programı Başvuruları 26 Kasım’da Yeniden Açıyor!

Güncelleme Tarihi 13.11.2015

Sivil toplumun tüm aktörlerini kapsayan, başvuru ve uygulama süreçleri kolaylaştırılmış, esnek ve şeffaf bir yaklaşımla gerçekleştirilen, başvurucu uygunluğu bakımından en geniş sivil toplum destek programı olan Aktivist Programı destek başvurularını 26 Kasım Perşembe günü saat 13:00 itibarı ile tekrar açıyor.

Sivil Düşün Aktivist Programı, Avrupa Birliği’nin sivil toplum alanını desteklediği hibe programlarından farklı olarak örgütlü olan veya bağımsız çalışmak isteyen; örgütlense bile tercihen veya yapısal sıkıntılardan dolayı tüzel kişilik edinmek istemeyen sivil toplum örgütlerini; daha eşit bir yaşamın önündeki engellere, yaşadığı alanda gördüğü sorunlara veya hak ihlallerine çözüm geliştirmek isteyen aktivistleri hedef alıyor.

Aktivist Programı’nın üçüncü dönem destek çağrısı ile ilgili ayrıntılar, başvuru formları ve örnek başvuruları çok yakında web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.