TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 02.10.2018

SivilDüşün yeni dönem desteklerini, iletişim çalışmalarını, öncelikli alanlarını ve eğitimlerini tanıtmak üzere bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Ankara Bilgilendirme Toplantısı 6 Ekim'de 10.00-14.00  saatleri arasında, çevrimiçi toplantı ise  9 Ekim'de 14:30-16:30 saatleri arasında gerçekleşecek. 

6 Ekim'de Ankara’da gerçekleştirilecek Bilgilendirme Toplantısı’nda yeni dönem destekleri ve eğitim programı katılımcılarla paylaşılacak ve çalışma alanlarına yönelik ve bölgesel öncelikler tanıtılacak. Toplantıya Ankara, Eskişehir, Kırıkkale ve Konya illerinden katılım kabul edilecek. 24 Eylül’de yayınlanan Ön Kayıt Formunu dolduran katılımcılarla ayrıca iletişime geçilecek.

Toplantıya başvuracak geri kalan sivil toplum temsilcilerinin bu sayfada yer alan Başvuru Formunu doldurması gerekmektedir. Ankara Bilgilendirme Toplantısı için açılmış olan “Ön Kayıt Formunu” dolduran katılımcıların ise bu sayfada yer alan formu yeniden doldurması gerekmemektedir. 

Önemli bilgiler:

  • Toplantıya, duyuruda belirtilen çevre illerden katılacak kişilerin ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacak, ancak konaklama masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanamayacaktır.
  • Toplantılara çevre illerden katılacakların otobüs veya tren biletlerini (gidiş-dönüş) organizasyon ekibine teslim ederek geri ödeme almaları gerekmektedir.
  • Toplantıların program detayları ve toplantı düzenlenecek mekanın bilgileriyle ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.
  • Listede bulunan toplantı ili ve çevre illeri dışından yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Toplantı için belirlenen mekanlarda salon kapasitesinin üzerine çıkılması halinde, taban örgütlerin başvurularına öncelik verilecektir.

Toplantıya başvurmak için lütfen tıklayınız.

9 Ekim'de düzenlenecek olan e-toplantıda SivilDüşün ekibinin yapacağı sunumun ardından soru-cevap bölümüyle yeni dönemle ilgili detaylar katılımcılarla paylaşılacak. Sivil Düşün’ün Eylül ayında düzenlediği Bilgilendirme Toplantıları’na katılamayanlar, Sivil Düşün Destekleri’ne başvurmayı düşünenler ve diğer sivil toplum temsilcileri e-toplantıya kayıt yaptırabilir.

Kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız. 

Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorular olduğu takdirde aşağıdaki iletişim adreslerinden Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: yardimmasasi@sivildusun.eu
Facebook: /SivilDusun
Twitter: /SivilDusun
Telefon: 0312 428 05 61- 0312 428 05 62 (Telefonla iletişime geçecek kişilerin Yardım Masası saatlerinde aramaları rica olunur.)

Yardım Masası:

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:30 – 12:00 ve 14.00 – 17.30 saatleri arasında Yardım Masası’na ulaşarak bilgilendirme toplantılarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.