Birlikte
STÖ Yardım Masası
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Sesler Festivali, "Özgürlüğün Değişen Sınırları" Temasıyla Başlıyor!

Güncelleme Tarihi 20.05.2014

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi'nin düzenlediği Sivil Sesler Festivali, 15-16 Mayıs tarihlerinde Ankara'da ODTÜ Vişnelik'te! Üçüncüsünü düzenlediğimiz Sivil Sesler Türkiye’nin her yerinden sivil toplum örgütlerinin katılımıyla “Özgürlüğün Değişen Sınırları” teması ile gerçekleştirilecek. 

İki gün boyunca 100’e yakın sivil toplum örgütünün stant açacağı, atölye çalışmalarının, panellerin, söyleşilerin, kısa film/belgesel gösterimlerinin olacağı festival, 16 Mayıs akşamı Kardeş Türküler konseri ile noktalanacak. Festival ve konsere herkes davetli!

 

Sivil Sesler Festivali Logo

Sivil Sesler Festivali
15 - 16 Mayıs 2014
ODTÜ Vişnelik

Festivalin teması olan "Özgürlüğün Değişen Sınırları" ekseninde iki panel düzenleyerek Türkiye'den ve dünyadan aktivistler, akademisyenler ve uzmanlarla bu konuyu masaya yatırmayı amaçlıyoruz.

Özgürlük ve Kent, Demokrasi ve Katılım
15 Mayıs, 11:00 - 13:00
Vişnelik Salonu

Madalyonun İki Yüzü: İnternet ve Özgürlüğün Değişen Sınırları
16 Mayıs, 15:00 - 17:00
Vişnelik Salonu

Detaylı festival programını ekte bulabilirsiniz.

Sorularınızı sivilsesler@stgm.org.tr adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz. Tüm detaylar çok yakında www.sivilsesler.org adresinde olacak.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.