TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Toplum Örgütleri İçin Kaynak Geliştirme Rehberi

Güncelleme Tarihi 09.06.2011
Sivil Toplum Örgütleri İçin Kaynak Geliştirme Rehberi

Yazar: Dilek Ertükel
Yayın Tarihi: Ekim 2009

Kitap özellikle çocuk hakları, engelliler, toplumsal cinsiyet eşitliği, insan hakları, çevre, gençlik, kültürel çeşitlilik, sanat ve kültür alanlarında fon geliştirme çalışmaları yapan örgütler için hazırlandı. Kaynak geliştirme ve kurumsal hedeflerinize ulaşmak için gerekli temel bilgileri son derece basit bir dille anlatan rehber, özellikle Türkiye ve dünyadaki fon eğilimleri, uygulamalar ve etkinliklerle ilgili bilgileri içeriyor. Finansal sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkıda bulunmayı amaçlayan kitap kaynak geliştirme sürecini adım adım tartışıyor. İkna edici bir kaynak geliştirme mektubu yazmayı da içine alacak şekilde, kaynak geliştirme mesajı oluşturma ve onu iletme konusunda rehberlik ediyor.

Kitabın seslendirilmiş versiyonunu dinlemek için aşağıdaki ses dosyalarını açabilirsiniz. Sesli kitabı bilgisayarınıza indirmek için ise en aşağıda yer alan sıkıştırılmış ses dosyasını kullanabilirsiniz.


Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.