TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

“Sivil Toplumun AB Müzakere Sürecine Aktif Katılımı” Projesi için hazırlanan Anket Yayımda

Güncelleme Tarihi 27.02.2015

Türkiye Avrupa Vakfı; Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu III Programı altında desteklenen “Sivil Toplumun AB Müzakere Sürecine Aktif Katılımı” Projesi kapsamında bir “Anket” çalışması başlattı.

anket logo_final

Avrupa Birliği ile tam üyelik müzakerelerinin sürdüğü 10 yıllık dönemin sivil toplum perspektifinden değerlendirilmesinin amaçladığı bu projede anket çalışmasının yanı sıra anket katılımcıları arasından seçilecek kurumların katılımlarıyla Ankara ve İstanbul’da odak grup toplantıları, yüz yüze görüşmeler ve Brüksel’e bir çalışma ziyareti gerçekleştirilecektir.

Özellikle tam üyelik sürecini desteklemek amacıyla kullandırılan AB mali yardımları çerçevesinde sivil toplumun katılımı ve kamu STK işbirliği seviyesinin değerlendirilmesinin amaçlandığı araştırmada, Sivil Toplum Kuruluşlarının ankete katılarak destek olmaları rica edilmektedir.

http://goo.gl/PRhGS7 adresinde yer alan anket formununa katılım için belirlenen son tarih  2 Mart 2015’tir.

ab-ilan.com

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.