TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sosyal Medya, Kampanya ve Hareketlilik Eğitim Kursu

Güncelleme Tarihi 04.05.2015

“Sosyal Medya, Kampanya ve Hareketlilik” Eğitim Kursu, 9-13 Haziran 2015 tarihleri arasında Didim’de! GSM-Gençlik Servisleri Merkezi tarafından “Hep Birlikte: Bir Katılım Projesi”, kapsamında düzenlenecektir. Son başvuru tarihi 13 Mayıs 2015’tir. 

“Sosyal Medya, Kampanya ve Hareketlilik”

Eğitim Kursu

9-13 Haziran 2015, Didim

SON BAŞVURU TARİHİ: 13 MAYIS 2015

Bu eğitim kursunun amacı, katılımcılara gençler için bilgiyi yaygınlaştırmada kullanılacak değişik araçları ve becerileri göstermek; ayrıca iletişim, ağ kurma, lobi ve savunuculuk gibi konularda sosyal medya üzerinden kampanya ve hareketlilik yürütme kapasitelerini arttırmaktır.

Eğitim kursuna başvurmak için aşağıdaki kriterleri karşılamanız gerekmektedir;

  • Iyi derecede İNGİLİZCE bilmek
  • Bir gençlik Sivil Toplum Örgütünü temsil etmek
  • Gençlik Bilgilendirmesi alanında çalışmak ya da çalışmalar yapmak istemek
  • 18 – 35 yaş grubunda olmak

Eğitim kursu İtalya’dan ve Türkiye’den gelen eğitmenler tarafından interaktif metodlar kullanılarak yürütülecektir. Bu sebeple sadece İngilizce anlamak değil aynı zamanda İngilizce tartışmalara katılmak ve fikirlerinizi ifade etmek de önemli olacaktır. Eğitim kursu sırasında çeviri yapılmayacaktır.

Eğitim kursuna başvuru yapmak için tıklayınız.

Eğitime katılacak olanların yol, konaklama ve yemek masrafları projemiz tarafından karşılanacaktır.

“Hep Birlikte: Bir Katılım Projesi”, GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği tarafından, Lunaria/İtalya ortaklığıyla, Sivil Toplum Diyaloğu-III, Siyasi Kriterler programı kapsamında yürütülmektedir. 15 ay sürecek proje, gençlik alanında çalışan kurum ve kuruluşların siyasal kültür, demokratik katılım, temel hak ve özgürlükler, insan hakları ile AB-Türkiye ilişkileri, AB politik mevzuat ve uygulamaları konularında kapasite geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Detaylı Bilgi için:

Tel: 0312 417 11 24

Faks: 0312 425 81 92

E-posta: ceylan@gsm.org.tr

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.