TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Spencer Vakfı Küçük Eğitim Araştırma Programı

Güncelleme Tarihi 12.08.2020

Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve eğitim araştırmalarını destekleyen Spencer Vakfı, eğitimin geliştirilmesine katkıda bulunacak araştırma projelerini desteklemek üzere tasarlanan "Küçük Eğitim Araştırma Hibeleri Programı" için başvuruları almaya başladı.

Program kapsamında bir yıldan beş yıla kadar sürecek projeler için 50 bin dolara kadar destek sunacak. Rğitimin geliştirilmesine katkıda bulunacak eğitim araştırma projeleri destekleneceği programda  tekliflerin eğitimi incelemeyi amaçlayan akademik araştırma projeleri için olması bekleniyor.
 
Program başvuru koşulları arasında, hibe almaya hak kazanan baş araştırmacının, yönetici kuruluş olarak hizmet etmek isteyen kar amacı gütmeyen bir kuruluşa bağlı olması gerektiği ve vakfın doğrudan bireylere hibe vermediği belirtilmektedir.
 
Başvurular için son tarih 3 Kasım 2020.
 
Program içeriği, başvuru koşulları ve diğer detaylar için buraya bakabilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.