TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STÖ Kaynak Merkezi Projemiz 2'nci Yılı Geride Bıraktı

Güncelleme Tarihi 09.09.2020

STGM olarak sivil toplum örgütleriyle  olan uzun süreli birlikteliğimizin ve deneyimimizin ürünü olan STÖ Kaynak Merkezi Projesi'nde ikinci yılı tamamladık. 

Örgütlerin güçlenmelerini sağlamak, etkilerini artırmak, var oluşlarını desteklemek için yola çıkan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen STÖ Kaynak Merkezi projemizin ikinci yılında da ekimizle birlikte yüzlerce saat çalıştık ve onbinlerce kilometre yol yaparak Türkiye'nin dört bir kentinde çalışma yürüten sivil toplum örgütleriyle biraraya geldik.
 
Örgütlerin ihtiyaç duyduğu konulara sivil toplum örgütleriyle birlikte çözüm ürettiğimiz, birlikte deneyimlediğimiz ve öğrendiğimiz üç yıllık projemizin ikinci yılında 1137 sivil toplum örgütü çalışmalarımızdan yararlanırken, uzun bir aradan sonra düzenlediğimiz Sivil Sesler Festivali'nde ise 65 farklı kentten 268 STÖ'den 489 katılımcıyla buluştuk. 
 
Bir yıllık sürede STÖ'lerin ilgi alanına giren başlıklarda aylık webinarlarda konuklarımızla buluştuk, dört yüzü aşkın örgütle  kapasite güçlendirme ve dijital güçlendirme eğitimlerinde birlikte olduk, Destek Noktası  ve AB Destek Biriminde yedi yüzü aşkın örgüte ihtiyaç duydukları başlıklarda destek sunduk.
 
STÖ Kaynak Merkezi'nin geçtiğimiz bir yıldaki çalışmalarının özeti şöyle; 
 
 
Görselin PDF versiyonuna erişmek için lütfen ekteki linke tıklayınız. 
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.