TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Tohum Otizm Vakfı Ankara’da Eğitim Atölyeleri Düzenleyecek

Güncelleme Tarihi 22.05.2018

Tohum Otizm Vakfı, “Eğitime Uzanan Yol Projesi” kapsamında 21-25 Mayıs tarihlerinde Ankara’da olacak. Ankara Başkent Öğretmenevi düzenlenecek öğretmen seminerleri 21-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. 25 Mayıs tarihinde ise aile ve farkındalık semineri düzenlenecek.

Tohum Otizm Vakfı tarafından yürütülen, Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ve TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları çerçevesinde desteklenen “Eğitime Uzanan Yol Projesi” kapsamında TANAP Boru Hattı güzergâhında bulunan 11 ilden seçilen 33 formatör, 990 öğretmen ve 1.100 aileye, sonrasında ise bölge halkına yönelik geniş kapsamlı otizm farkındalık seminerleri düzenlenecek. Proje kapsamında bu illerde yer alan 33 özel eğitim sınıfının da MEB standartlarına uygun şekilde özel eğitim materyalleri ile donanımı sağlanacak.

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.