TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Türkiye Gençlik Federasyonu 11. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Sonucu

Güncelleme Tarihi 07.11.2014

Türkiye Gençlik Federasyonu 11. Olağanüstü Genel Kurul toplantısının sonucunu duyurdu.

2 Kasım 2104 tarihinde Türkiye Spor Yazarları Derneği Konferans Salonunda gerçekleştirilen, Kurucu başkanımız olan ve 10 yıldır da başkanlık görevini sürdüren Rıza Sümer'in yeniden aday olmadığı Federasyonumuzun 11.Olağanüstü Genel Kurulu'nda, tek aday olarak seçime giren Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Derneği Başkanı Serdar Osman Dobur, oylamaya katılan delegelerin tamamının desteğiyle Genel Başkan olarak seçilmiştir.

Yeni yönetim kurulu olarak yapılacak faaliyetler ve çalışma planına ilişkin bilgiler yakın zamanda üye derneklerimize duyurulacaktır.

Genel Kurulda seçilen yönetim şöyle oluşmuştur:
Genel Başkan: Serdar Osman DOBUR,
Genel Sekreter: Hilal ÇELİK, 
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Ümit Dursun ŞENBAŞ, Enes DAĞDAĞAN, Emin Devrim FİDAN, Nurullah Cemil ERCİYAS, Emre ÖZET, Habibe BİBER, İbrahim ÖZTAŞ. C.Elif SERBEST, Genar ERSOY, Şahin ANTAKYALIOĞLU, Abdurrahman BİLGİN

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:
Haydar ÖZBEK, Mehmet Şafak KILIÇ, Abit ŞİMŞEK, Alimurtaza RUTCİ, Alim Koray CENGİZ, Bahar KURU, Zeynep TOKAY, Uğur KUMCU, Mustafa HOŞBAŞ, Nihat KİHTİR, Merve ERTAŞTAN, Ferdi SEVİL, Kevser KAPLAN

TGF

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.