TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Uluslararası Af Örgütü İnsan Hakları Eğitimi Program Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 17.06.2015

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi, Ankara'daki proje ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İnsan Hakları Eğitimi Program Koordinatörü arıyor.

Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan insanların oluşturduğu küresel bir harekettir. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına  erişebilmesini sağlamaktır.

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin Ankara'daki proje ofisinde dinamik bir çalışma ortamında tamzamanlı olarak görevlendirilmek üzere İnsan Hakları Eğitimi Program Koordinatörü arıyoruz. Proje koordinasyonu üzerine deneyim bu pozisyon için önceliklidir.

Aranan Nitelikler:

  • En az 4 yıllık üniversite mezunu olmak
  • İyi derecede İngilizce biliyor olmak
  • İyi derecede Excel ve ofis programları bilgisi
  • Dikkatli çalışma ve detaylara özen gösterme becerisi
  • Mali konularda titizlik
  • Proje koordinasyonu-deneyimi
  • Tercihen insan hakları eğitimi projelerinde deneyim
  • Seyahat engeli olmayan

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu konu satırında

 Ref: İHE1501 referans koduyla hr@amnesty.org.tradresine göndermelerini rica ederiz. Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır.

 Son başvuru tarihi 24 Haziran 2015, saat 18:00'e kadardır.

Görev Tanımı ve diğer detaylar için: http://amnesty.org.tr/icerik/96/1573/uluslararasi-af-orgutu-

Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnik köken, engellilik ve benzeri sebeplere dayalıayrımcılık yoktur.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.