TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

YADA ‘Sivil Diyaloğun Güçlenmesi’ Atölyesine Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 15.10.2019

YADA Vakfı, sivil toplumun etkililiği ve etkinliğini üzerine konuşmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerindeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları, etkin diyalogun imkanlarını irdelemek üzere Sivil Diyalog Atölyesi’ne davet ediyor. 

Sivil toplum etkili olmak için neler yapıyor?,  Gerçekleştirilen faaliyetlerin etkisi ne oluyor?, Diyalog bu çalışmalar arasında nasıl bir yer tutuyor? gibi soruların merkeze alınacağı atölye 22 Ekim 2019, Salı günü 09.00- 15:00 saatleri arasında Diyarbakır'da düzenlenecek. Atölyeye tüm sivil toplum temsilcileri, akademisyen ve karar vericiler katılabilecek. 
 
 
Atölyeye katılmak için katılım formunu doldurmak yeterli olacak. 

Katılım durumunuzu, soru ve önerilerinizi ozturk@yada.org.tr adresine ulaştırabilirsiniz.

Proje, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Yaşama Dair Vakıf (YADA Vakfı) tarafından yürütülen “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” projesi; STK’ların politika oluşturma süreçlerine demokratik katılımına katkıda bulunmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerini geliştirerek bu sektörler arasındaki diyaloğu güçlendirmek hedefiyle yürütülüyor.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.