TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Yerel Kod Global Hedef Projesi Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 27.06.2018

Roman Hakları Derneği ‘Yerel Kodlar Global Hedefler’ projesi kapsamında görevlendirmek üzere 3 farklı kategoride 3 gönüllü stajyer arıyor. 

Aranan pozisyonlar ve özellikleri şöyle;  

Topluluk sorumlusu
  • Proje katılımcılarıyla ile iletişim kurmak.
  • Eğitim programı ile ilgili haber ve detayları katılımcı topluluğa iletmek ve katılımcı topluluktan geri bildirim almak.
Medya Sorumlusu
  • Proje sosyal medya hesaplarının takibini yapmak ve görsel içerikler üretmek, paylaşmak.
 Dijital Üretim Sorumlusu
  • Yeni nesil üretim cihazlarının (3 Boyutlu Yazıcı, CNC, Laser Kesici ) kullanımı konusunda katılımcıları projelerinde desteklemek, prototipleme aşamasında desteklemek.
Eğitim, sivil toplum kuruluşu çalışanları, üniversite öğrencileri, gençlik meclisleri gibi gençlik çalışmalarında bulunan kurumlarda yer alan ve/veya gönüllü olma motivasyonuna sahip herkesin başvurusuna açıkn olan çağrı için son başvuru tarihi 28 Haziran 2018.
 
Eğitimler, 2- 30 Temmuz arasında Şişli Belediyesi İzzetpaşa Kent Atölyesi’nde ( Mecidiyeköy ) gerçekleşecektir.
 
Detaylı bilgi için, http://yerelkodglobalhedef.org/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınızı ya da görüşlerinizi ise  yerelkodglobalhedef@gmail.com adresinden iletebilirsiniz. 
 
Başvuru için tıklayınız.
 
Kaynak: Sivil Sayfalar
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.